Hakkımızda

FBM TUR Antalya Havalimanı ve Otel Özel VIP Transfer Hizmetleri

FBM TUR şehir içi ve şehirler arası ulaşımda kolaylık sağlayan güvenli ve ekonomik transfer şirketidir.

FBM TUR Online Transfer hizmeti vermektedir. Firmamız, Antalya Havalimanı (AYT) ve özel adreslere Transfer Hizmetlerini son model Vip Araçlar ile yürütmektedir.

FBM TUR Online transfer hizmetimizle Antalya Havalimanı (AYT) ve özel adreslere transfer hizmetlerini, 2 kişilikten 25 kişiliğe kadar olan ve ayı zamanda son modem VIP araçlarıyla yapmaktadır.

Müşterileri zaman kaybetmeden istenilen yere en hızlı şekilde teslim etmek en temel amaçlarından olup, kaliteli bir yolculuk sunmaktadır.

FBM TUR, Antalya’nın en iyi Özel & VIP Transfer firması olma amacıyla bugüne kadar büyüdü. Usta şoförleri, Özel arabalarıyla ve özen gösterilen müşteri takip sistemiyle Antalya’nın en sevilen ve en çok tercih edilen transfer şirketi olma amacı gütmektedir.

Transferlerimiz

Antalya Havalimanları’ndan Transferler

Antalya’da Otel Transfer Hizmetleri

Şoförlü Araç Kiralama Hizmetleri

Sürücülü Minibüs Kiralama Hizmetleri

Vizyonumuz

Antalya’ya gelen yerli ve yabancı turistlerimizi istedikleri otellere ve turistik yerlere iyi fiyata ve zamanında götürmek, kaliteli hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini faaliyetlerinin merkezine koymuş olup, en kaliteli, en hızlı ve en kaliteli transfer şirketi olmaktır.

Hizmetlerimiz

  • Antalya, Kıbrıs, Pamukkale, Kapadokya Turları

  • Antalya, Alanya, Side, Kemer Günlük Turları

  • Havalimanı Transferi, Otel Transferi, VIP Transfer, VIP Taşıma & Transfer

  • Günlük kiralama, Şoförlü araç kiralama, Şoför kiralama, Sürücülü Minivan-Minibus kiralama, Ticari kiralama, VIP kiralama

FBM TUR ile hızlı ve konforlu yolculuk sizi bekliyor.

FBM TUR Transfer Hizmetleri'nin geniş transfer seçeneklerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Türkiye Havalimanları’ndan bizimle özel bir taksi veya minibüs rezervasyonu yaparak, sabit fiyatlarımızdan yararlanacaksınız. Şoförümüz varışta sizi bekliyor olacak. Dilerseniz +90 533 309 86 13 numaradan bizi arayabilir veya https://www.antalyatransfer.com.tr adresine girip rezervasyon alabilir, iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Markalarımız